Масляна. Плакати українською мовоюНезважаючи на суперечки в Україні навколо Масляної — що це язичницьке свято, що воно не українське — ми з задоволенням святкуємо це чудове свято. Їмо млинці, пробачаємо один одного в Прощену неділю, спалюємо опудала, зустрічаємо весну.

Про походження і традиції Масляної в інтернеті повним-повнісінько інформації. А МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МАТЕРІАЛ: готову стінгазету або художнє оформлення свята (наметів для продажу млинців, кабінету, класної кімнати).
Тепер ви можете не тільки отримати інформацію, а й поділитися нею з іншими в офлайні.
Клацніть на картинки внизу, вони збільшаться, скопіюйте їх собі на комп’ютер і роздрукуйте на принтері.
Якщо ви хочете надрукувати якісні постери великого розміру (більше А-4), то скористайтеся посиланнями для завантаження файлів (вони наведені під картинками)
 Про МАСЛЯНУ

Про масляну. Плакат

Скачати JPEG файл для великого плакату. Розмір (3886 х 5705пікселов) А3+, але може бути використаний і для друку постерів більшого розміру. 6,71 Мб.

http://design.veselun.info/kollazh/files/Maslyana_ukr1.jpg

Принцип копіювання такий, як і завжди:
-відкрити файл за посиланням (відкриється картинка – невелике превью, але відкриватися може досить довго, бо файл великий),
-права мишка – сахранить рисунок как…
-обираєте теку для закачування,
-сохранить
Отримаєте у повному розмірі файл

 ПРИСЛІВ’Я

Стінгазета на Масляну

Скачати JPEG файл для великого плакату. Розмір (3886 х 5705пікселов) А3+, але може бути використаний і для друку постерів більшого розміру. 2,68 Мб.

http://design.veselun.info/kollazh/files/Maslyana_ukr_prysliv.jpg

РЕЦЕПТИ МЛИНЦІВ

Плакат на Масляну
Скачати JPEG файл для великого плакату. Розмір (3886 х 5705пікселов) А3+, але може бути використаний і для друку постерів більшого розміру. 5,80 Мб.
http://design.veselun.info/kollazh/files/Maslyana_ukr_recept.jpg

НАЧИНКИ

Масляна. Оформлення

Скачати JPEG файл для великого плакату. Розмір (3886 х 5705пікселов) А3+, але може бути використаний і для друку постерів більшого розміру. 7,64 Мб.

http://design.veselun.info/kollazh/files/Maslyana_ukr1_nachinky.jpg

Роздрукувати ці файли можна на принтері. Якщо принтер кольоровий, ще краще. Можна роздрукувати у фотоцентрі.

Можна цю ідею — стінгазету — втілювати на будь-яке свято. Навіть квартиру свою до кожного свята прикрашати  не складно, а вже на роботі …